UA|RU
Мобільна версія
ДОСТАВЛЯЄМО ПРОТЯГОМ 24 ГОДИН

044 38-333-93       098 1-3333-48
095 5-3333-26       093 1-3333-48           
з 10:00 до 20:00              

Гарантія

Sniker.UA надає гарантію на все придбане взуття 90 днів з моменту покупки.

Гарантійний термін на взуття - 45 днів відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів». Гарантійний термін носіння (експлуатації) нараховується з дня продажу через роздрібну мережу або початку сезону (для взуття), у разі придбання товару в несезонний час. І становить: - верх взуття з натуральної, синтетичної і штучної шкіри для всіх статевовікових груп - 45 днів; - верх взуття з натурального і синтетичного текстилю для всіх статевовікових груп - 30 днів;

Зимовий сезон з 15 листопада по 15 березня; Літній сезон з 15 травня по 15 вересня; Весняно-осінній сезон з 15 березня по 15 травня і з 15 вересня по 15 листопада.

Претензії до якості взуття приймаються протягом гарантійного терміну з моменту покупки, не рахуючи цей день, або початку сезону (дивіться вище) при наявності фабричної упаковки та чека на підставі електронного листа на адресу магазину з фотографіями, на яких чітко видно дефект взуття або сумки, з повною прізвищем і ім'ям покупця, номером контактного телефону. Для більш детального розгляду, або в разі позитивної відповіді на ваш лист, може знадобитися пересилання товару в магазин за рахунок покупця. При виявлення фабричного дефекту посилка оплачується магазином.

Заява розглядається протягом 7 днів з дня отримання листа або взуття. Суб'єкт господарювання залишає за собою право на проведення експертизи. Якщо в результаті експертизи буде доведено, що недоліки виникли після передачі товару покупцеві, в наслідок порушення ним встановлених правил використання та зберігання або транспортування, дії третіх осіб, або дії непереборної сили, вимоги покупця не підлягають задоволенню, а покупець зобов'язаний відшкодувати продавцю витрати на проведення експертизи (ст. 8 п.14 Закону України «Про захист прав споживачів»).Гарантія на взуття не надається в наступних випадках:


-При недотриманні умов експлуатації та зберігання;
-При неправильному підборі розміру взуття по повноті, з нестандартною формою стопи або розміром ноги;
-При придбанні зниженої в ціні взуття в зв'язку з частковою втратою якості, або очевидними дефектами, на які продавець вказав покупцеві при покупці;
-на змінні деталі (устілки, шнурки, набійки, декоративну фурнітуру та ін.);
-на дрібні дефекти, які виникли в процесі експлуатації, але не змінили функціонального призначення взуття, протягом гарантійного терміну усуваються покупцем шляхом ремонту з метою пересилки чека на ремонт магазину для відшкодування.

 

приємних покупок
з повагою Mr. Sniker!

закрыть