UA|RU
Мобільна версія
ДОСТАВЛЯЄМО ПРОТЯГОМ 24 ГОДИН

044 38-333-93          098 1-3333-48
095 5-3333-26          093 1-3333-48

з 10:00 до 20:00

Каталог Asics

Asics

Asics - історія створення нового імені на ринку спортивних товарів

Виховати здорову молодь у любові до спорту! Ось філософія всесвітньо відомого японського бренду Asics. Майже 30 років компанія з виробництва спортивного одягу і взуття носила назву Onitsuka, але ідейна хвиля підштовхнула творців перейменувати своє дітище. За основу була взята стара приказака на латині «Anima Sana in Corpore Sano», що в перекладі означає - «В здоровому тілі здоровий дух!».

За останні кілька років бігові кросівки Asics отримали заслужений титул кращої спортивної продукції. Сьогодні тісний зв'язок Asics зі різноманітними спортивними асоціаціями приносить свої плоди. Бігові спільноти, учасники масштабних марафонів, видатні спортсмени та не менш відомі фірми виробники - всі пишаються тим, що можуть підкорювати вершини в спортивному взутті преміум класу.

Асортимент представлений ретро лінійкою Onitsuka Tiger і стильним модельним рядом Asics, відображає ланцюг інноваційних рішень.

Науковий підхід до конструкції взуття та впровадження прогресивних технологій забезпечують кросівкам Asics додатковий комфорт, функціональність і ергономічність. Співробітники компанії роблять все для того, щоб революційні досягнення в області розробок чоловічого та жіночого спортивного взуття знизили до мінімуму ризик отримати травму під час тренування.

Asics Gel і Biomorphic Evolution

Сфокусувавши свою увагу на втратах енергії під час бігу, інженери поставили перед собою мету вирішити цю проблему за допомогою впровадження нових технологій. Так з'явилася сенсаційна амортизаційна система Asics Gel. Застосування цієї технології дозволяє знизити рівень напруги, яку відчувають на собі спортсмени під час бігу. Після появи взуття з модернізованими біохімічними властивостями, федерація спортивної медицини вибрала саме компанію Asics в якості свого ексклюзивного партнера.

Ще одним інноваційним проривом стало успішне створення матеріалу DuoTech і технології Biomorphic Evolution. Розробка компанії у вигляді поєднання високоякісних матеріалів, дала можливість виробляти екіпіровку, здатну уберегти спортсмена від наслідків негоди. Завдяки матеріалу DuoTech, кожен спортсмен або прихильник активного відпочинку, відчує комфорт навіть в самих екстремальних умовах.

Biomorphic Evolution - це результат унікальної ідеї, заснованої на анатомічних особливостях людини. Процес створення такої спортивної продукції брендом Asics базується виключно на законах біомеханіки. Завдяки вдосконаленій технології спортивний одяг та взуття стали більш функціональним і комфортним.

Кросівки Asics для чемпіонів і любителів

Це далеко не всі досягнення Asics в сфері виробництва екіпіровки для спорту. Кожна деталь у взутті продумана до найменших дрібниць, будь-то бігові, волейбольні кросівки, або інше спортивне взуття. Унікальна форма язичка не допускає потрапляння всередину взуття дрібних камінчиків, пилу і іншого бруду. Спеціальна амортизаційна устілка відводить зайву вологу і тепло. У кросівках Asics нога без особливих труднощів може здійснювати плавний і м'який перекат завдяки асиметричному скосу в заднику взуття. Подвоєна щільна середня частина підошви надає додаткову фіксацію і стабільність. Підошва взуття теж не залишилася без уваги розробників. Її конструкція забезпечує відмінне зчеплення з поверхнею, гнучкість і легкість самої моделі.

Asics для бігу

Вибираючи бігові кросівки, визначитеся, де ви будете бігати. Кросівки для бігу Asics добре гнуться і чудово підходять для жорсткого покриття. Для бігу в парку або в лісі краще підійде взуття з рифленою, більш жорсткою підошвою. Всередині на устілці є супінатор, який бере участь в правильному розподілі ваги. У зимових кросівках Asics вам не страшний сніг. Взуття гнучке, легке, не промокає, дуже тепле, добре тримає трасу. Вона надійно фіксує стопу, що дуже важливо під час бігу.

Купити кросівки Asics в Україні на Sniker.ua

Кожному, хто небайдужий до спорту, хоча б раз в житті слід купити кросівки Asics. Заявлена ​​ціна на таке взуття повністю виправдана, адже компанії важливо, щоб продукція, що випускається була не тільки функціональної і комфортною, але і якісною. Цей аспект завжди був і залишається для японської компанії незмінним пріоритетом. Роблячи вибір на користь Asics, ви отримуєте найкраще.

Зроблену покупку вам доставлять в будь-яку частину України, включаючи міста Дніпропетровськ, Одеса, Харків, Київ, Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль. Все взуття реалізується з гарантією один місяць. Діє обмін, в разі якщо взуття Asics вам не підійшло.

закрыть