UA RU

Обмін та повернення

Коли можливий обмін або повернення?

Перед оплатою отриманого замовлення в відділенні "Нової Пошти" Ви можете оглянути і приміряти замовлений Вами товар. Оплата вартості замовлення здійснюється після того, як Ви переконалися в тому що ваше замовлення відповідає всім вашим параметрам. Якщо ж взуття не підійшла або просто не сподобалася ви можете відмовитися від отримання замовлення або обміняти його для цього зв'яжіться з нами.

В інших випадках обмін і повернення можливе при дотриманні наступних умов:

1. З дня покупки товару пройшло не більше 30 днів, збережений товарний вигляд, упаковку і товарний чек.

2. Для оформлення повернення заповніть "Заява про повернення товару" - бланк додається до замовлення або можна завантажити його натиснувши кнопку нижче:

Завантажити бланк

3. Якщо на час обміну аналогічного товару немає у продажу, покупець має право:

     - Придбати будь-який інший товар, який є в наявності.

     - Здійснити обмін товару на аналогічний, при першому ж надходженні в продаж.

     - Залишити гроші на депозиті і придбати товар пізніше.

     - Отримати назад гроші у розмірі вартості повернутого товару за вирахуванням транспортних витрат.

4. Відправляти повернення товару необхідно через відділення Нової Пошти за вказаними реквізитами в товарно-транспортної накладної отриманої раніше, без вказівки додаткових опцій відправки (суми зворотного післяплати, обмін на додатковий товар). Якщо для надсилання Не буде вами оплачена або ви вкажете оплату післяплатою, ми не зможемо отримати цю посилку. Такі посилки повертаються відправнику.

5. При поверненні грошей повертається вартість товару на момент покупки за вирахуванням транспортних витрат. Гроші повертаються не пізніше 10 робочих днів після отримання повернення.

Що Ви шукаєте?