Бренд
Сезон
Розмір
Ціна

Чоловічі топсайдери

Чоловічі топсайдериЧоловічі топсайдери - взуття високого статусу

Літня, морська енергетика - ось з чим асоціюються чоловічі топсайдери. Що ж зробило топсайдери такими популярними? В першу чергу, історія їх появи, яка відрізняється своєю оригінальною ідеєю. І не дивлячись на те, що взуття для яхтсменів спочатку мало вузьке спрямування, сьогодні вона стало справжнім еталоном чоловічого стилю.

Як і кілька десятків років тому, топсайдери продовжують викликати захоплені погляди модників. М'які і зручні, вони дарують справжнє відчуття невагомості і свободи.

Топсайдери знайшли свою нішу не тільки на ринку для чоловіків, також вони стали популярними серед жінок. В наш час на полицях магазинів можна зустріти навіть дитячі моделі для маленьких модників. Це свідчить про те, що топсайдери стали справжніми фаворитами для всіх і вже не втратять статус чемпіона. Хоча свого часу це взуття зазнало невдач і успішне майбутнє знаходилося під загрозою. Все залишилося в минулому і чоловічі топсайдери стали зразком стильного і модного взуття. Sniker підготував декілька порад, з чим носити і як підібрати топсайдери.

Яхтенне взуття і чоловічий образ

Всі, хто бажає купити топсайдери в Україні повинні знати головне правило - топсайдери ні в якому разі не можна носити зі шкарпетками. Якщо його порушити, то в кращому випадку ви будете виглядати безглуздо, а в гіршому, раз і на завжди втратите статус стиляги. Прислухайтесь цієї поради і виключіть використання шкарпеток, коли одягаєте топсайдери. Думаєте, що взуття без шкарпеток носити не зручно? Швидше в шкарпетках ви будете відчувати незручності, надівши разом з ними топсайдери. Це літнє взуття відрізняється особливою м'якістю і еластичністю, тому без шкарпеток ви не відчуєте ніякого дискомфорту. Варто відзначити, що підошва топсайдерів досить міцна, виконана вона з якісної сировини.

Так яке ж воно, правильне поєднання топсайдерів і одягу? Звичайно ж, це морська тематика. Все, що так чи інакше, пов'язане з темою моря, буде відмінно виглядати з топсайдерами. Футболки в смужку, яскраві сорочки, штани синіх відтінків - чудова пара для палубного взуття.

Для тих хто віддає перевагу класичному стилю, пропонуємо компроміс. Він полягає в правильному поєднанні самого звичайного повсякденного одягу з взуттям для яхтсменів. Одягнувши світлі брюки з топсайдерами, ви точно не прогадаєте. А окремі моделі джинсових штанів виглядають з ними просто шикарно.

Купити топсайдери на Sniker.ua

Як бачите, ця легке і комфортне взуття не створює зайвих проблем з вибором одягу. Так що ж може стати причиною відмови від такої покупки? Правильно, причин щоб утримуватися від придбання топсайдерів не існує. Чого тільки варті топсайдери Timberland або Sperry, встояти перед якими неможливо, та й бренд Handys ні в чому не поступається іменитим побратимам. Вони стильні, модні, легкі і якісні. А що ще потрібно в жарку погоду, коли кожна клітинка тіла потребує комфорту.

докладніше
закрыть