UA RU

Hi-Tec


Hi-Tec

Магазин ★Sniker.ua★ представляє всю продукцію бренду Hi-Tec в наступних категоріях


Hi-Tec
Cori Strickmtze
499грн
199грн
Hi-Tec
Dubois 200
2195грн
1069грн
Hi-Tec
Hastin Mid
2899грн
1449грн
Hi-Tec
LADY ATIM
699грн
559грн
Hi-Tec
Lady Hilma
349грн
175грн
Benard
  • - 30 %
  • Новинка
Купити
Hi-Tec
Benard
3749грн
2625грн
Ravan
  • - 30 %
  • Новинка
Купити
Hi-Tec
Ravan
2899грн
2029грн
Hi-Tec
Kono Espresso
Фірма Hi – Tec Sports була заснована Френком Ван Візілем у 1974 році в Англії у маленькому містечку із символічною назвою Шубарінес у графстві Ессекс. Вперше роки фірма спеціалізувалася на імпорті та продажу взуття для спорту та активного відпочинку. Першим директором із продажів став неодноразовий чемпіон світу з крикету Том Гравені. Завдяки своїм глибоким професійним знанням спортивного взуття, накопиченим за довгі роки професійної кар'єри спортсмена світового рівня, Том створює перший у світі професійний кросівок для гри в сквош. Продукція випускається під маркою INTER, а фірма отримує свою першу офіційну назву INTER FOOOTWEAR LTD. Завдяки своїм технологічним нововведенням та унікальному дизайну, модель Hi – Tec Сквош стає еталоном взуття у своїй категорії та абсолютним лідером продажів.

Так, на сьогоднішній день у всьому світі продано більше 18 мільйонів пар цієї моделі – цифра з якої можуть зрівнятися дуже багато моделей інших фірм за всю історію спортивної індустрії. У 1976 році Френк Ван Дізел вирішує розширити бізнес компанії і відкриває представництво фірми в США. Для завоювання цього понад конкурентний ринок компанія вирішує сфокусувати свої зусилля на розвитку взуття для туризму та активного відпочинку, з максимально низькою вагою. Так народжується модель SIERRA LIHT Hiking boot, яка, згідно з опитуванням авторитетного журналу Footwear News, входить до списку 10-ти найпопулярніших моделей для спорту і туризму в США. Компанія Hi-Tec визнається винахідником цілого напрямку туристичного взуття, що має максимально низьку вагу. У 1981 році фірма створює тепер легендарною бігову модель Silver Shadow. У 1983 році на Лондонському марафоні був зареєстрований своєрідний світовий рекорд 18% з усіх бігунів, що фінішували, бігли в моделі Silver Shadow від Hi - Tec. За більш ніж 30 років свого розвитку компанія Hi-Tec досягла багатьох великих досягнень і визнання найвищого рівня своєї продукції для таких видів спорту як: туризм, альпінізм, теніс, біг, бадмінтон, сквош, гольф, а також взуття для спецслужб та армії під власним світовим брендом Magnum.

На сьогоднішній день Hi-Tec займає третє місце у світі за обсягами продажу туристичного взуття, а продукція компанії продається більш ніж у 100 країнах.

Що Ви шукаєте?