Каталог Erke

Erke

Купити спортивний одяг Erke в Україні

Молода компанія Erke, яка була заснована на рубежі нового тисячоліття, встигла за короткий проміжок часу перерости у велику корпорацію. Erke випускає спортивне взуття, одяг і аксесуари. Вся продукція цього бренду розроблена з урахуванням модифікованого проектування. Компанії знадобилося всього 10 років, щоб зайняти лідируюче місце в списку найвідоміших брендів, які виробляють спортивний одяг в Китаї.

Початковим етапом в гонці за лідерство для Erke стало престижна номінація в ТОП 200 кращих азіатських компаній. Сталося це в 2008 році, після чого майбутня корпорація була оголошена спонсором жіночої збірної Китаю з важкої атлетики. Ще через рік компанія стала тісно співпрацювати з організаторами тенісного турніру Qatar Open, і незабаром вже була офіційним партнером Чемпіонату Світу з тенісу.

З 2010 по 2011 рік Erke отримала статус партнера збірних Ірану, Узбекистану, Південної Африки, а також стала спонсором Australian Open. Якщо говорити про особливості продукції Erke, то в першу чергу виділяється оптимальне поєднання якості, дизайну і ціни. Саме ці принципи є виграшними і найбільш пріоритетними в питанні успішної і перспективної роботи будь-якої компанії. Як бачите, Erke не стала винятком і досить успішно втілила в життя всі свої задумки, завдяки грамотній політиці корпорації.

Для цього бренду немає нічого більш важливого, ніж можливість догодити потенційному клієнту, враховуючи при цьому його запити і потреби. Потрібно віддати належне команді Erke, так як вона змогла здійснити все задумане. Сьогодні ми спостерігаємо, як росте споживчий попит на ринку спортивного взуття та одягу. Завдяки тому, що виробники ретельно стежать за всіма нововведеннями в світі моди. Компанія раз у раз реалізовує всі тенденції в кожній лінії одягу та аксесуарів. Таким чином, споживач отримує не тільки якісний, але і оригінальний товар. Також на нашому сайті Ви зможете купити кросівки Adidas, Nike, Reebok.

Використання інноваційних технологій і матеріалів в процесі виготовлення, дозволяє компанії Erke завжди йти в ногу з часом. Наприклад, одяг зшитий з матеріалу Uf-Cool, захищає від ультрафіолетових променів і відмінно зберігає тепло. Але здатність підтримувати температуру, далеко не єдина перевага одягу і взуття, що випускає бренд Erke. Для того, щоб функціональність тканини не втратила свої особливості, розробники викорстовують в матеріалі антибактеріальне покриття. Завдяки чому вдається не тількі зупинити розможення бактерій, а й усунути неприємний запах. Спортивний одяг Erke легко прати, прасувати і чистити. Одним словом, успіх корпорації  Erke цілком заслужений, адже цей бренд уособлює в собі якість, стиль і сучасність!

Купити взуття Erke на Sniker.ua

Недороге взуття і спортивний одяг Erke можна знайти в нашому інтернет магазині Sniker, щоб заощадити не тільки гроші, але і вільний час. Купити спортивні речі Erke з доставкою по Києву та іншим містам України -  Львів, Тернопіль, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя. Кожен день ми пропонуємо відвідувачам сайту нові акції та подарунки. Замовляйте сьогодні і вздягайте  вже завтра!

закрыть