Бренд
Сезон
Ціна

Рюкзак Urban Planet

Важная информация

Брендовий міської рюкзак

Рюкзаки Urban Planet є хорошим пропозицією для тих, хто цінує мобільність і легкість пересування. Функціональний аксесуар виготовлений з надійних безпечних матеріалів, виробник розробив лінійку цікавих моделей з оригінальними принтами. Магазин Sniker допоможе купити позиції з різною місткістю - від 23 до 30 л, продуманою конструкцією без витрат часу.

Робимо кращий вибір

Ключовими критеріями при виборі речі такого формату стає дизайн і функціональність. Конструкція дозволяє використовувати весь простір для зберігання важливих речей, дрібниць, гаджетів і додатково залишити вільне місце. Рюкзаки «Урбан Пленет» мають важливими перевагами:

  • легкість;
  • місткість;
  • зносостійкість;
  • естетичність.

Вироби Urban Planet створені в стилі street wear, мають новаторський дизайн. Принти розробляються спільно з дизайнерами. Верх виготовлений з водовідштовхувального поліестеру, оксфорда. Зображення наносять на тканину методом сублімації, цифрового друку, шовкотрафарету. Більшість моделей Urban Planet має два основних відділення, для ноутбука (діагональ 13, 15,6, 16 см), деякі - збоку для розміщення ємностей з водою, дрібних речей.

Продумана конструкція рюкзака «Урбан Пленет» дозволяє оптимально розподілити навантаження на спину, забезпечити комфортне носіння навіть протягом тривалого часу. Багато моделей мають трёхзональную систему вентиляції, ортопедичні характеристики, бічні стяжки для зменшення навантаження на шви.

докладніше
закрыть