Бренд
Для кого
Сезон
Ціна

Кепки і панами 47'

Важная информация

Стильні головні убори
Кепки 47 Brand - відомий бренд одягу і аксесуарів, постійний партнер по фірмовим головних уборів головних груп спортивних команд США. Sniker пропонує багато дизайнерських варіантів в різних кольорах за хорошою ціною. Для клієнтів доступна відправка панам в день замовлення (при замовленні товарів від 500 грн. - безкоштовно), через кур'єра, по Києву - експрес привіз до деяких станцій метро.
Брендові бейсболки і панами на кожен день
Кепка 47 Brand - це поєднання стилю і комфорту незалежно від параметрів тіла. Якісні матеріали, зручна система регулювання обсягу дозволяють швидко і зручно підібрати розмір, надійно зафіксувати положення. Інтернет-магазин допоможе придбати брендові бейсболки різних кольорів: чорний, синій, зелений, червоний, сірий, коричневий, оригінальні комбінації - джинс-чорний, синій-білий, чорний-жовтий. У каталозі представлені моделі Los Angeles Dodgers, New York Yankees, Boston Red Sox, MPV Braves.
Вийде також придбати кепки інших виробників, наприклад, Reebok, Avecs, Adidas. За відмінною ціною доступні незвичайні панами з 100% бавовни: URBAN PLANET GEOGRAPHIC. В описі вказана окружність голови для кожного розміру (М, L).

докладніше
закрыть